Kurumsal

Medya

Hizmetler

English

  
Avrupa’nın En Büyük Otoban Outlet Alışveriş Merkezi’ne hoşgeldiniz

24 saat açık food court alanına sahip Parkshop Outlet, Tem otoyolu üzerinde karşılıklı yerleşimiyle “İkiz yapı” da Türkiye’nin ilk ve tek alışveriş merkezidir. Yerleşimi, erişimi ve projelendirilmesi ile Avrupa’nın en büyük otoban outlet alışveriş merkezi Parkshop Outlet alt geçit ile yolun karşı tarafına araç geçişini mümkün kılmaktadır.


Alışverişi yola getirdik

Parkshop Outlet; günde 95.000-120.000 arası aracın geçiş yaptığı TEM Otoyolu üzerinde; etrafındaki ilçelerle birlikte 1.000.000 nüfusu barındıran özel bir bölgede bulunmaktadır. Özel yerleşimi, 150.000 m²lik açık, 30.000 m²lik kapalı alan, 15.000 m2 büyüme alanı ve toplamda 45.000 m² otoyolunun karşılıklı iki yönünde 'İkizyerleşim' özellikleriyle Parkshop Outlet’i her ziyaretinizde, ayrıcalıklarını yeniden keşfedeceksiniz.

Hafta içi 19.000, hafta sonları ise 35.000 kişi tarafından ziyaret edilen Parkshop Outlet, mimari yapısındaki şıklık ve modernizm ile, adımınızı ilk attığınız anda sizi farklı bir dünya olarak karşılıyor. Dünyadaki şehir dışı outlet alışveriş merkezleri içinde en önemli örneği oluşturan Parkshop Outlet’de uluslararası kalite standartlarında hizmet ile, en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedefleniyor, konfor en üst seviyede yaşanıyor.


Fırsatlarla dolu alışveriş keyfi Parkshop Outlet’de

Parkshop Outlet’de seçkin markalar arasından her bütçeye göre sınırsız seçeneği bir arada bulacaksınız. Yol üstü molanızı alışveriş keyfiyle değerlendirmek istiyorsanız mağazalarımızda 'şık' bir gezinti sizleri bekliyor. Çok sayıda aiternatif ve çok sayıda fırsat eşliğinde alışveriş keyfini, Parkshop Outlet2de yaşayacaksınız. Zevkli bir alışverişi, özel fiyatlarla ve sınırsızca yaşamanın tadını Parkshop Outlet’de çıkarın.


O, alışverişi tercih ediyor siz lezzetli bir molayı?

Parkshop Outlet doyurucu ve lezzetli alternatiflerde food court seçenekleri ile molalarınızı adeta biz ziyarete dönüştürüyor.
Parkshop Outlet, farklı lezzetleri arayan yolcuların buluşma noktası…
Fast food veya yöresel lezzetlerden oluşan öğle ve akşam yemekleri…
Aroması ve dostluğu sohbetlerle taşımasıyla ünlü kahve molaları…
Ayrılmayan ikili simit ve çayla başlanan gün ve devam eden yolcular…


Prestijli bir tercih

Keyifli ve lezzetli molalar için sunduğu alternatiflerin yanı sıra Parshop Outlet, Varan ve Ulusoy markalarını da bir araya getirerek Türkiye’de bilk ilki ziyaretçilerine yaşatmaktadır. Aynı zamanda Pamukkale ve Türkiye’nin lider tur operatörlerine, seyahat acentalarına hizmet vermektedir. Parkshop Outlet, 30 otobüs firmasının mola yeri olarak ve günde 500’ün üzerinde otobüs tarafından ziyaret edilen İsmailoğulları Tesisi, bölgedeki önemli lezzet duraklarından biri olan Bolu Dağı İsmail’in yeri ve Alpet benzin istasyonu ile aynı yerleşimde bulunmaktadır.

Parshop Outlet ile yolcularınız lezzetli anlarla dolu bir molayla renklenirken, tek düşünceniz içlerinden en lezzetli seçimi yapabilmek olacak.


Yöresel Tatlar

Parkshop Outlet, organik ürünlerin de içinde bulunduğu yöreye özel ürün ve lezzetlerin en iyilerini ziyaretçilerine Yöresel Pazar’da sunuyor. Lezzetli ve sağlıklı yöresel ürünleri, kendi kullanımınız için tercih edebileceğiniz gibi, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Çikolatadan peynire, baharatlardan tatlılara çok farklı yöresel lezzet seçeneği Parkshop Outlet’de sizi bekliyor.


İş dünyanızı seyahatlerinize taşıyoruz

İşadamları, bürokrat ve devlet görevlileri için oluşturulan özel VIP Salonu ile Parkshop, iş dünyanızı seyahatlerinize de taşıyor. Ankara-İstanbul arasında TEM Otoyolu üzerinde bulunmasının getirdiği özel ziyaretçi profiline uygun hizmeti Türkiye’de bir ilk olarak tam donanımlı VIP Salonu ile sunuyor.

Yüksek konfora sahip ortamı ile VIP Salonu’nda wireless internet bağlantısı, faks makinesi, dinlenme odası, toplantı odası, toplantı salonu, yemek servisi, oto kiralama ve vale hizmeti sayesinde işiniz ile baplantınızı koparmadan yolculuk yapma olanağı bulacaksınız.


Şıklığı, modernizmi, temizliği ile farklı bir dünya

Uluslararası kalite standartlarında hizmet ile, en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedeflenerek kurulan Parkshop Outlet’de, konforu da en üst seviyede yaşayacaksınız.

Ortak kullanım alanlarındaki temizlik ve tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasının yanı sıra özellikle zevkli kullanımınız için tüm detaylar düşünüldü. Tuvaletlerde diş macunundan LCD yayınlarına ve makyaj odalarına kadar pek çok şey size kendinizi 5 yıldızlı otel konforunda hissettirecek.


İhtiyacınız olan her şey Parshop Outlet’de

Parshop Outlet ortak kullanım alanları, food court’u ve mağazaları gibi tüm ortak kullanıma açık alanlarının yanı sıra, özel kullanım alanları ile de ziyaretçilerine hizmet veriyor. Dini görevlerini yerine getirmen isteyen ziyaretçiler için mescidi bulunan Parkshop’da ayrıca revir ve bebek odasıda bulunuyor.


Yatırımcı Kimliği

Yatırımcı : Kavukcu Grup
İnşaat firması : Kavukcu Yapı San. Turizm ve İnş. Tic.Ltd.Şti
Proje Ortakları : İsmailoğulları – Taytem – Kavukcu Grup
Arsa alan m² : 150.000
Büyüme alanı m² : 15.000
Kiralanabilir alan m² : 23.500
Kapalı alan m² : 30.000
Mağaza sayısı : 124 

360°MağazalarKampanyalarEtkinliklerIletisim
PARKSHOP Outlet Center - Tem Otoyolu 157.Km Hamitli Mevkii
Hendek - SAKARYA | 0264 615 26 30 | info@parkshop.com.tr
© 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
Kampanyalar ve Etkinliklerden haberdar olun
Parkshop Outlet Resmi Facebook Sayfası
Facebook
Parkshop Outlet Resmi Twitter Sayfası
Twitter
Parkshop Outlet IPhone Uygulaması
iPhone

Kavukçu Grup İştirakidir.